Cemil ÖZTÜRK

29.09.1967 tarihinde Trabzon'da doğmuştur. Eğitim durumunu Karadeniz Teknik Üniversitesinden Makine Mühendisi olarak tamamlandıktan sonra iş hayatına atılmıştır.1997 yılında kurmuş olduğu Karadeniz Elektro Market şirketiyle sektörde Doğu Karadeniz bölgesine yön veren lider konumundadır.

 

Mehmet BAYRAKTAR

12.10.1964 tarihinde Trabzon'da doğmuştur.Eğitim durumunu Karadeniz Teknik Üniversitesinden Kimya Öğretmeni olarak tamamladıktan sonra iş hayatına atılmıştır.1989 yılında kurmuş olduğu Hazır giyim mağazasıyla, günümüzde Desen Triko olarak devam etmekte olup Trabzon hazır giyim sektöründe öncü firma rolünü başarıyla sürdürmektedir.

 

Furkan ÖZTÜRK                                                                                                                                                                                                      

29.05.1994 Tarihinde Trabzon'da doğmuştur. Eğitim durumunu Endüstri Meslek Lisesi Elektrik ve Elektronik Bölümünde tamamladıktan sonra iş hayatına atılmıştır. Elektrik-Elektronik sektöründe doğu karadeniz bölgesine yön veren Karadeniz Elektro Market firmasında yöneticilik yapmaktadır.


 

 

Buğrahan Yusuf BAYRAKTAR

18.05.1993 yılında Trabzonda doğmuştur. Eğitim durumunu Avrasya Üniversitesinde İnşaat Mühendisi olarak tamamladıktan sonra Kanada'da 1 yıl boyunca yabancı dil eğitimini de gerçekleştirmiştir. Halen ts grup bünyesinde Yönetim kurulu üyesi olarak, Bölge ve ülke turizminin tüm alanlarında yer alarak sektöre yön vermeye devam etmektedir.